Beylikdüzü Çilingir, Çelik Kapı Rozeti Modelleri
Beylikdüzü Çilingir Avrupa Göstergeç Modelleri
Beylikdüzü Çilingir Bariyer Kumanda Sistemleri satışı

HAKKIMIZDA

Sektörde 9 yılı aşkın bir süredir İstanbul un Avrupa Yakası yoğun olmak üzere her bolgesıne 7 gün 24 saat çilingir hizmeti vermekteyiz. Beylikdüzü, Avcılar ve Esenyurt bölgesi başta olmak üzere kapı açma, oto kilidi açma, kasa açma için çilingir hizmeti vermekteyiz.  

Bu hızmetı verırken en buyuk amacımız iki tarafta da bir güven ve memnunıyet duygusu yaratmaktır. İşimizin gerekleri ve dikkat edilecek bır çok hususu olmasından dolayı güven sektörümüzdeki anahtar kelimedir. Çünkü Çilingir hizmeti güvene dayanır, Yıllardır Beylikdüzü, Avcılar ve Esenyurt bölgesine çilingir hizmeti vererek oluşturduğumuz müşteri güven ve memnuniyeti sayesinde Avrupa Anahtar-Beylikdüzü Çilingir olarak tercih edilmekteyiz. Hedefimiz çilingircilik sektöründe güven, kalite ve hız kelimeleriyle prestijli bir kurum olarak yer almaktır.

Son yıllarda kapı açma, kilit değişme, oto kilidi açma, kasa kilidi açma hizmetlerinden daha farklı olarak otopark ve barıyer kumandaları , göstergeçler ve ozellıkle toplu konut siteleriyle (TKS SİSTEMİ) anlaşma alanlarında da hizmet vermeye devam etmekteyiz.

 

VIZYON

Müşterilerimiz, kapıda kaldıklarından rahatlıkla ve güvenerek kapı açma, oto kilidi açma, kasa açma işlemlerinde vereceğimiz çilingir hizmeti için aramalarını sağlamaktır.

MISYON

Çilingir Hizmeti, Kapı Açma, Kilit Değişme vb. faaliyetlerde en iyi olmak,

Çilingircilik sektöründe Kalite, güven ve hız kelimelerin tam karşılığı olmak,

Bir çilingirden beklenen ve olması gereken dürüstlük gibi erdemleri çalışanlarında da görülmesini sağlamak,

Müşterilermizle aramızda karşılıklı güven ve memnuniyet duygusu yaratarak çilingir sektöründen vazgeçilmez olmak...